Podanie o pracę Tynkarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Tynkarz

Podanie o pracę Treser Psów
1 lipca 2018
Podanie o pracę Urbanista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Tynkarz

Wzór podania o pracę dla Tynkarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Tynkarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Tynkarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Tynkarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tynkarza:

CV Tynkarz | List motywacyjny Tynkarz
 

 

Opis zawodu Tynkarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Tynkarz.

Zadaniem tynkarza jest przede wszystkim nakładanie kolejnych warstw tynkarskich oraz tynków suchych na stropy i ściany budowli. Poza tym zasadniczą czynnością, którą musi on wykonać przed tym jest zbicie starego tynku oraz zaklejenie i zamurowanie otworów w ścianie. Następnie musi on wyznaczyć grubość i kąty powierzchni tynku, czego dokonuje dzięki pasom i listwom tynkarskim. Nakładanie tynku może odbywać się ręcznie lub mechanicznie. Ostateczne wykończenie powierzchni wymaga dodatkowej obróbki, jak na przykład gładzenia, filcowania lub cyklinowania. Mieszanie zaprawy odbywa się za pomocą mieszarek kielichowych, korytkowych lub betoniarek. Bardzo często w zakresie czynności tynkarza znajduje się wykonywanie i ustawianie rusztowań. Nad jakością przygotowywanych przez tynkarza zapraw i wykonywanych przez niego tynków czuwa majster lub bardziej wykwalifikowany tynkarz. Pełną odpowiedzialność za swoją pracę bierze tynkarz pracujący samodzielnie. Nieprawidłowe przygotowanie zaprawy lub niedokładne nałożenie tynku powoduje, że musi on wykonać swoją pracę ponownie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia