Podanie o pracę Zarządca Nieruchomości | StartCV.pl

Podanie o pracę Zarządca Nieruchomości

Podanie o pracę Zaopatrzeniowiec
1 lipca 2018
Podanie o pracę Zbrojarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Zarządca Nieruchomości

Wzór podania o pracę dla Zarządcy Nieruchomości został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Zarządcy Nieruchomości zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Zarządcy Nieruchomości można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Zarządcy Nieruchomości

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Zarządcy Nieruchomości:

CV Zarządca Nieruchomości | List motywacyjny Zarządca Nieruchomości
 

 

Opis zawodu Zarządca Nieruchomości

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Zarządca Nieruchomości.

Do obowiązków zarządcy nieruchomości należy sporządzanie umów najmu pomiędzy lokatorem, a spółdzielnią. Bardzo istotną częścią pracy zarządcy czyli administratora budynku jest przyjmowanie skarg i próśb o interwencję, z jakimi przychodzą do spółdzielni lokatorzy. W ośrodkach wczasowych funkcje administratora pełnią osoby, których stanowiska mogą mieć różne nazwy, zdarza się, że osoba administrująca obiektem jest równocześnie jego kierownikiem. Do zadań zarządcy ośrodkiem wczasowym należy nadzór nad prawidłową obsługą gości. Dysponuje on także przydzielonymi środkami finansowymi, jest odpowiedzialny za przestrzeganie limitu finansowego na wyżywienie poszczególnych turnusów. Prowadzący ośrodek wypoczynkowy administruje powierzonym mu mieniem, ustala potrzeby w zakresie uzupełniania wyposażenia i modernizacji urządzeń oraz wnioskuje w tej sprawie do właścicieli ośrodka. Administrator pracuje zwykle 8 godzin dziennie. Administrator raczej nie pracuje w dni wolne od pracy. Ubiór na tym stanowisku nie ma szczególnego znaczenia, ale powinien wyglądać schludnie, ponieważ ma kontakt z lokatorami oraz gośćmi. Pracując na tym stanowisku podlega dyrektorowi spółdzielni lub kierownikowi działu administracyjnego, a jemu z kolei podlegają gospodarze domów, sprzątaczki czy stróże nocni.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia